Marilyn Monroe Takı ve Mücevher Kutusu
Marilyn Monroe Takı ve Mücevher Kutusu
Marilyn Monroe Takı ve Mücevher Kutusu
Marilyn Monroe Takı ve Mücevher Kutusu
Marilyn Monroe Takı ve Mücevher Kutusu

Marilyn Monroe Takı ve Mücevher Kutusu (BS69)

0,00
Marka : MNK
Para Puan : 0
Fiyat : ₺82,28(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
₺82,28 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

360 derece dönebilen Marilyn Monroe temalı 3 çekmeceli takı kutusu,  18 * 18 * 21 cm boyutlarında 1. sınıf ahşaptan üretilmiştir. Üst kısımda 13 cm çapında büyük aynası ve üst iç kısımda 6 adet yüzüklük pamuğu vardır.

Yan kısımlarında 2 adet 14 cm aynası ve iç kısımda 4 adet kanca bulunmaktadır.

Çekmece boyutu 12 * 7.5 * 3 cm'dir.

Fonksiyonel Takı Kutusu

Kadınların kolleksiyoneri olduğu takıları muhafaza etmek ve düzenlemek maksadıyla tasarlanmıştır. Yüzükler, küpeler, kolyeler artık yerini buldu. Teki kaybolmuş küpeyi aramayacaksınız. Marilyn Monroe temalı aksesuar kutusu hepsini sizin için koruyacak. 360 derece dönebilme özelliğine sahip takı kutusu 4 çekmeceli olarak dizayn edilmiştir.

1. sınıf kaliteli ahşaptan üretilmiştir. 18.18.21 cm boyutlarında tasarlanmıştır. İç kısımda ekstra kancalar kullanılmıştır. Aksesuar derleyiciniz, derli toplu görüntü vermek için tasarlanmıştır. Tüm aksesuarlarınızı bölmelerine yerleştireceğiniz Marilyn Monroe tasarımı, üzerinde 13 cm çapında bir ayna ile üretilmiştir. Yüzük pamukluklarıyla 6 adet ped sunulmaktadır. Güzelliğinizi 3 boyuttan yansıtmak üzere yan kısımlara da iki adet ayna eklenmiştir.

Kapakları kapatıldığında az yer kaplayan ve aksesuar görüntüsü veren takı kutusu, lake boya yöntemiyle boyanmış ve resim baskı uygulanmıştır. Çok fonksiyonlu kullanabileceğiniz takı kutusunu makyaj malzemelerinizi saklamak için de kullanabilirsiniz. Banyolarınız da çeşitli malzemeleriniz için düşünebilirsiniz. Sudan etkilenmeyen malzemesi ile banyolarda kullanılabilir, nemli bezlerle temizlenebilir. Döner ayak tabanı ile aynaları kullanabilir, istediğiniz yöne çevirip, aksesuar olarak kullanabilirsiniz.